Nattduksbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, snarlika, 1900-tal, invändigt inredd med hyllplan varav den andra med 3 lådor, bemålade, beslag i mässing, höjd inkl sarg ca 82, 35x39 cm

Senare bemålning

870758

2021-01-30