Cigarrskrin

Cigarrskrin
Cigarrskrin
Cigarrskrin
Cigarrskrin
Cigarrskrin
Cigarrskrin

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CIGARRSKRIN, silver, svenska importstämplar, träinredning, omkring 1900-talets första hälft/mitt, längd 18 cm, bredd 9,5 cm, höjd 4,5 cm.

Kuntoraportti

Gravyr på locket, i övrigt mindre bruksslitage.

870765

Päivämäärä:

2021-02-08