Cigarrskrin
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CIGARRSKRIN, silver, svenska importstämplar, träinredning, omkring 1900-talets första hälft/mitt, längd 18 cm, bredd 9,5 cm, höjd 4,5 cm.
Kuntoraportti
Gravyr på locket, i övrigt mindre bruksslitage.
870765
Päivämäärä:
2021-02-08