Yngve Lundell

Yngve Lundell
Yngve Lundell
Yngve Lundell
Yngve Lundell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YNGVE LUNDELL (född 1931): "Badhyttar Skanör", signerad Y Lundell -92, a tergo betitlad, olja på duk, 55x46 cm

Ramen lös

870771

2021-01-31