Figur agat
Closed
2021-01-31
870774
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FIGUR, agat, Kina, 1900-talets andra hälft, i form av and, höjd ca 8, längd 9 cm, sockel medföljer
Nagg