Figur agat

Figur agat
Figur agat
Figur agat
Figur agat
Figur agat
Figur agat
Figur agat
Figur agat
Figur agat
Figur agat

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGUR, agat, Kina, 1900-talets andra hälft, i form av and, höjd ca 8, längd 9 cm, sockel medföljer

Nagg

870774

2021-01-31