Jon Lindström ´Swave´ stolar

Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar
Jon Lindström ´Swave´ stolar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JON LINDSTRÖM, "Swave", stolar, 7 st, för David design, svartlackerade med kromade ben, stapelbara, sitthöjd ca 44 cm.

Bruksslitage, repor, smärre färgbortfall

870786

2021-02-01