Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JON LINDSTRÖM, "Swave", stolar, 7 st, för David design, svartlackerade med kromade ben, stapelbara, sitthöjd ca 44 cm.
Bruksslitage, repor, smärre färgbortfall
870786
2021-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här