Stolar 6 st
Closed
2021-01-31
870789
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-tal, betsat lövträ, lösa dynor med vit textilklädsel, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, smutsig dyna