FOGELIN, färglitografi

FOGELIN, färglitografi
FOGELIN, färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Landskap från Møn", färglitografi, signerad, daterad 1976, provtryck, bildstorlek ca 44 x 49,5 cm.

870791

2021-02-08