Anders Fogelin färglitografi

Anders Fogelin färglitografi
Anders Fogelin färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Drömlandskap", färglitografi, signerad, daterad 1976, provtryck, bildstorlek ca 41 x 49 cm.

870792

2021-02-08