Nadia Nukalo oljemålning
Closed
2021-01-31
870794
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
NADIA NUKALO (född 1953): "Jazzspelare", signerad Nukalo, daterad a tergo 2004, olja på duk, ca 71x70 cm