Remmare 12 st

Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REMMARE, 12 st,1900-talets mitt, grön glasmassa på foten, dekor med vindruvsblad, höjd 14 cm
Skador: Nagg/ojämnheter i foten på cirka 5 glas

870804

2021-02-03