Cigarettetuier silver

Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTETUIER, 4 st, silver, 1900-talets första hälft, varav tre förgyllda invändigt, längd 9,5-13,5 cm, total vikt ca 484 g

Bruksslitage, gravyr.

870808

2021-02-08