Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROMERO BRITTO (född 1963): Midnight cat, signerad Romero Britto, numrerad 73/180, giclée och silkscreen, 28x36 cm
Certifikat medföljer
PROVENIENS: Galleri Futura
870812
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här