Romero Britto giclée

Romero Britto giclée
Romero Britto giclée
Romero Britto giclée
Romero Britto giclée
Romero Britto giclée
Romero Britto giclée

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROMERO BRITTO (född 1963): Midnight cat, signerad Romero Britto, numrerad 73/180, giclée och silkscreen, 28x36 cm

Certifikat medföljer

PROVENIENS: Galleri Futura

870812

2021-01-31