Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
SILVER, 7 delar, 1900-tal, bordssked, 2 servettringar, supkopp, 2 bägare samt skål på fot, 4- 19 cm, totla vikt ca 165 g
Bruksslitage, gravyr,
870813
2021-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här