Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

SILVER, 7 delar, 1900-tal, bordssked, 2 servettringar, supkopp, 2 bägare samt skål på fot, 4- 19 cm, totla vikt ca 165 g

Bruksslitage, gravyr,

870813

2021-02-08