Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
SVEN CHRISTOFFER HOLMSTRÖM (1804-1846), 2 supkoppar, silver, Ulricehamn, diameter ca 5,5 cm, total vikt 21 g
Åldersrelaterat slitage, bucklor,
870817
2021-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här