Sven Christoffer Holmström dupkoppar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SVEN CHRISTOFFER HOLMSTRÖM (1804-1846), 2 supkoppar, silver, Ulricehamn, diameter ca 5,5 cm, total vikt 21 g

Åldersrelaterat slitage, bucklor,

870817

2021-02-08