Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, England, mahogny, 2-delat, överdel med glasade dörrar, höjd ca 200, 101x46 cm

Nederdel med kärvande lås, över- och underdel med något olika kulörer, fanerbortfall, slitage, instabilt

870819

2021-01-31