Georg Jensen sockertång

Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

GEORG JENSEN, sockertång, sterlingsilver, Danmark, 1930/40-tal, dekor av genombruten blommor, längd ca 10 cm, vikt 22 g

Mindre bruksslitage.

870823

2021-02-08