Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
GEORG JENSEN, sockertång, sterlingsilver, Danmark, 1930/40-tal, dekor av genombruten blommor, längd ca 10 cm, vikt 22 g
Mindre bruksslitage.
870823
2021-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här