Vas samt ljusstakar silver

Vas samt ljusstakar silver
Vas samt ljusstakar silver
Vas samt ljusstakar silver
Vas samt ljusstakar silver
Vas samt ljusstakar silver
Vas samt ljusstakar silver
Vas samt ljusstakar silver
Vas samt ljusstakar silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, höjd 4,5-13 cm, vasens vikt 192 g, ljusstakarna fylllda

Bruksslitage, ljusstakarna med bucklor.

870826

2021-02-08