C G Hallberg supkoppar

C G Hallberg supkoppar
C G Hallberg supkoppar
C G Hallberg supkoppar
C G Hallberg supkoppar
C G Hallberg supkoppar
C G Hallberg supkoppar
C G Hallberg supkoppar
C G Hallberg supkoppar

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

C G HALLBERG, supkoppar, 12 st., silver, Stockholm, 1944, invändigt förgyllda, hamrad dekor, uppsvängda hänklar, höjd 5 cm, total vikt ca 449 g, i etui

Enstaka bucklor, monogramgravyr.

870829

2021-02-08