Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
C G HALLBERG, supkoppar, 12 st., silver, Stockholm, 1944, invändigt förgyllda, hamrad dekor, uppsvängda hänklar, höjd 5 cm, total vikt ca 449 g, i etui
Enstaka bucklor, monogramgravyr.
870829
2021-02-08