Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Källan, triptyk, samramad, signerad och daterad 1988, 146/194, färglitografi, 40x24,5(x2) resp 40x50 cm

870836

2021-01-31