Joan Miro litografi

Joan Miro litografi
Joan Miro litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAN MIRO (1893-1982): Komposition, ur "Lithograph I", 1972, Mourlot 862, färglitografi, bildmått innanför passepartout ca 31x24 cm

870844

2021-01-31