DLM
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DERRIERE LE MIROIR, DLM, 3 st, varav 2 st "10 ans d´edition", träsnitt av Ubac samt litografi av bazaine, häften Miro ej kompletta.
Pärmar med slitage och smärre skador. Häften ej kompletta, ej fullständigt genomgångna.
870854
2021-02-02