Ann Wåhlström vas

Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANN WÅHLSTRÖM (född 1957), vas, vitmetall, signerad och numrerad Ann Wåhlström 88, 17/25, Cultura metall, Made in Sweden, höjd 23 cm

870858

2021-01-31