Fåtöljer ett par Pilot Arne Norell

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE NORELL, "Pilot", fåtöljer, ett par, Norell Möbel AB, formgivna 1967, cognacsfärgad skinnklädsel, ben i bok, under sittplymån etikettmärkta "Norell", sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, fläckar, 1 st med skador på skinn

870870

2021-02-01