Fåtöljer ett par Pilot Arne Norell
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARNE NORELL, "Pilot", fåtöljer, ett par, Norell Möbel AB, formgivna 1967, cognacsfärgad skinnklädsel, ben i bok, under sittplymån etikettmärkta "Norell", sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, fläckar, 1 st med skador på skinn
870870
2021-02-01