Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KURT HARALD ISENSTEIN, sittande kvinna, massivt trä, ca 1930-tal, signerad Isenstein, höjd ca 23 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage kring huvud, i övrigt smärre bruksspår
870875
2021-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner