KURT HARALD ISENSTEIN

KURT HARALD ISENSTEIN
KURT HARALD ISENSTEIN
KURT HARALD ISENSTEIN
KURT HARALD ISENSTEIN
KURT HARALD ISENSTEIN
KURT HARALD ISENSTEIN
KURT HARALD ISENSTEIN
KURT HARALD ISENSTEIN
KURT HARALD ISENSTEIN
KURT HARALD ISENSTEIN

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

KURT HARALD ISENSTEIN, sittande kvinna, massivt trä, ca 1930-tal, signerad Isenstein, höjd ca 23 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage kring huvud, i övrigt smärre bruksspår

870875

2021-02-05