Skulptur i massivt trä

Skulptur i massivt trä
Skulptur i massivt trä
Skulptur i massivt trä
Skulptur i massivt trä
Skulptur i massivt trä
Skulptur i massivt trä

Klubbat för:

1 400 SEK

800 SEK

SKULPTUR, i form av flodhäst, osignerad, möjligen afrikansk, massivt trä, höjd ca 13, längd ca 25 cm

Smärre slitage

870876

2021-02-05