Oljemålning Per Ekström

Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström
Oljemålning Per Ekström

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PER EKSTRÖM (1844-1935): Kvällslandskap, Öland, signerad P Ekström, olja på duk, ca 57x79 cm

Ram med skada, bit medföljer

870878

2021-02-01