Oljemålning Tage Eriksson

Oljemålning Tage Eriksson
Oljemålning Tage Eriksson
Oljemålning Tage Eriksson
Oljemålning Tage Eriksson
Oljemålning Tage Eriksson
Oljemålning Tage Eriksson
Oljemålning Tage Eriksson
Oljemålning Tage Eriksson
Oljemålning Tage Eriksson
Oljemålning Tage Eriksson

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

TAGE ERIKSSON (1916-2003): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 49x61 cm

870881

2021-02-01