Stolar 1960-tal

Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 4 st, Danmark, 1960-tal, i massiv teak, tygklädda sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage, senare klädsel

870884

2021-02-04