Linnea Larsson syrener

Linnea Larsson syrener
Linnea Larsson syrener
Linnea Larsson syrener
Linnea Larsson syrener
Linnea Larsson syrener
Linnea Larsson syrener

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINNEA LARSSON (född 1964), Syrener, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 50x60 cm, oramad

870889

2021-01-31