Gösta Werner akvarell
Vollendet
2021-01-31
870891
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GÖSTA WERNER (1909-92): Komposition i 6 rutor, akvarell på papper, monogramsignerad GW, bladmått ca 35x49 cm