Gösta Werner akvarell

Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GÖSTA WERNER (1909-92): Komposition i 6 rutor, akvarell på papper, monogramsignerad GW, bladmått ca 35x49 cm

Zustandsbeschreibung

870891

2021-01-31