Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GÖSTA WERNER (1909-92): Komposition i 6 rutor, akvarell på papper, monogramsignerad GW, bladmått ca 35x49 cm
Zustandsbeschreibung
870891
2021-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner