Gösta Werner akvarell

Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): Komposition i rutor, akvarell, monogramsignerad GW, bladmått ca 35x50 cm

870894

2021-01-31