Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

FIGURINER, 6 st, porslin, bestående bl.a av: 1 anka, Kina, glaserad i turkos samt violet, 1 shackspelande par, Dresden, m.m varierande höjde

Mindre nagg förekommer, slitage

870895

2021-02-05