Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
FIGURINER, 6 st, porslin, bestående bl.a av: 1 anka, Kina, glaserad i turkos samt violet, 1 shackspelande par, Dresden, m.m varierande höjde
Mindre nagg förekommer, slitage
870895
2021-02-05