Gösta Werner akvarell
Vollendet
2021-01-31
870900
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GÖSTA WERNER (1909-1989): Komposition, akvarell på papper, monogramsignerad GW, bladmått ca 27x19 cm