Gösta Werner akvarell

Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell
Gösta Werner akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GÖSTA WERNER (1909-1989): Komposition, akvarell på papper, monogramsignerad GW, bladmått ca 27x19 cm

Kuntoraportti

870900

Päivämäärä:

2021-01-31