Gösta Werner akvarell
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GÖSTA WERNER (1909-1989): Komposition, akvarell på papper, monogramsignerad GW, bladmått ca 27x19 cm
Kuntoraportti
870900
Päivämäärä:
2021-01-31