Georg Lodström oljemålning

Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Stilleben, signerad Lodström, daterad 68, olja på duk, ca 84x78 cm

870904

2021-02-01