Litografiska tryck

Litografiska tryck
Litografiska tryck
Litografiska tryck
Litografiska tryck

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LITOGRAFISKA TRYCK, 4 st, 1900-talets första hälft, J. De Nittis -Feuilles Dùtomne, Gitana, aquarelle de G. Dubuffe, Georges Rochegrosse -Combat de Cailles, "Down", W.L Thomas, bladmått ca 61x42 -47x72 cm

Gulnade, kantskador

870910

2021-02-04