Nattduksbord rokokostil

Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGBORD, rokokostil, 1900-tal, tre lådor, fanérat med mahogny, höjd ca 72, 40x31 cm

Smärre slitage

870922

2021-02-04