Edition Amour Fickur 2 delar Schweiz

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

FICKUR, 2 delar, Schweiz, 1900-talets början, emalj

Omärkt fickur, silver, duplergång, diam ca 30 mm

Henry Capt, 18K, manuellt urverk, ankargång, diam ca 30 mm

Emaljskador. Slitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

870928

2021-02-07