Edition Amour Fickur 2 delar Schweiz
Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
FICKUR, 2 delar, Schweiz, 1900-talets början, emalj
Omärkt fickur, silver, duplergång, diam ca 30 mm
Henry Capt, 18K, manuellt urverk, ankargång, diam ca 30 mm
Emaljskador. Slitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
870928
2021-02-07