Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, ca 1860-/1870-tal, förgylld, ram med plattrelief, krön i form av fåglar och pilknippen, ca 135x78 cm

Dekor med brott och avslag

870930

2021-01-31