Spegel med konsolbord 1940-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, Swedish Modern, 1940-tal, njurformad spegel, skuren dekor av akantusslingor i laserat trä, skiva av råglas, spegel 105x75 cm, konsolbord ca 95x30 cm

Fotstång saknas, bruksslitage

870932

2021-01-31