Spegel med konsolbord 1940-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, Swedish Modern, 1940-tal, njurformad spegel, skuren dekor av akantusslingor i laserat trä, skiva av råglas, spegel 105x75 cm, konsolbord ca 95x30 cm
Fotstång saknas, bruksslitage
870932
2021-01-31