Fåtöljer empirestil

Fåtöljer empirestil
Fåtöljer empirestil
Fåtöljer empirestil
Fåtöljer empirestil
Fåtöljer empirestil
Fåtöljer empirestil
Fåtöljer empirestil
Fåtöljer empirestil
Fåtöljer empirestil
Fåtöljer empirestil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets början, empirestil, fanerade i mahogny, intarsiadekor i fom av bladrankor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor

870934

2021-01-31