Skålar på fot

Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLAR På FOT, 2 st, glas, konturerad kant, slipad dekor, omkring sekelskiftet 1900, diameter 25 cm, höjd 23,5 cm.

Bruksslitage, nagg.

870940

2021-02-06