Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LACKASKAR, 3 st, 1800-tal, målad dekor, diameter 7,5- 10,5 cm.
Slitage, mindre skador.
870944
2021-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här