Göran Wärff Kosta Boda

Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN WÄRFF, objekt, glas, innesluten dekor, Kosta Boda Atelje, signerad "Kosta Boda Atelje Wärff 112849079", höjd 23 cm.

Repor.

870946

2021-02-06