Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KRYDDSTÄLL / SPECERIHYLLA, Boet, Göteborg, omkring 1900-talets mitt, målat trä, 12 glastråg från Orrefors, märkt med etikett, längd 41 cm, djup 19 cm, höjd 34 cm.
Bruksslitage.
870947
2021-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här